Home
Śledzimy losy naszych absolwentów – wywiad z Panem Kazimierzem Gabryelczykiem

Śledzimy losy naszych absolwentów – wywiad z Panem Kazimierzem Gabryelczykiem. Tym razem nasze dziennikarki - Marysia i Wiktoria, zadały kilka pytań kolejnemu z naszych absolwentów - Panu Kazimierzowi Gabryelczykowi. Bardzo dziękujemy za czas poświęcony na odpowiedź na pytania naszych uczniów. Kazimierz Gabryelczyk - właściciel przedsiębiorstwa "Kazimierz Gabryelczyk Biuro Rachunkowe" zajmującego się usługami podatkowymi oraz obsługą księgową. Pan Kazimierz rozpoczął edukację z Szkole Podstawowej nr 1 w 1967r. a jego wychowawczynią była Pani Helena Zielonka.
1.    Czy pamięta Pan w jakich latach uczęszczał do naszej szkoły?
„Oczywiście 67-75”
2.    Jak Pan wspomina czas spędzony w szkole?
„Przepięknie”
3.    Czy pamięta Pan swoich wychowawców i nauczycieli?
„Oczywiście”
4.    Czy pamięta Pan jakieś wydarzenie lub wspomnienie związane ze szkołą?
„Oczywiście”
5.    W którym roku powstała Pana firma i dlaczego taka branża?
„W 1992r. - nie wiem dlaczego taka branża, to był początek i nikt się tym nie zajmował”
6.    Jakie cechy należy posiadać aby osiągnąć sukces, z perspektywy Pańskiego/Pani doświadczenia?
„Pracowitość i wytrwałość”
7.    Jakiej rady udzielił by Pan młodym ludziom wchodzącym w dorosłe życie?
„Bawcie się i korzystajcie. Wszystkiego dobrego”


 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0355.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Środa
24 Października 2018
Europejski Dzień Otyłości
Imieniny obchodzą
Antoni, Boleczest, Filip, Hortensja,
Marcin, Rafał, Rafaela, Salomon

Do końca roku zostało 69 dni.
Zodiak: Skorpion

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?