Home Remont szkoły
Postęp prac Drukuj

Miło nam poinformować, że w naszej szkole przy al.  Powstańców Wielkopolskich rozpoczęła się kompleksowa modernizacja budynku oraz budowa nowoczesnej, pełnowymiarowej hali sportowej.

Zakres prac prowadzonych w Zespole Szkół nr 3 w Krotoszynie

Stan na 6 maja 2015

Trwają prace remontowe w salach od strony boiska szkolnego, strych oraz piwnice szkolne. Trwają prace przy budowie hali sportowej.

Stan na 12 listopada 2014

Trwają prace remontowe w salach od strony boiska szkolnego, strych oraz piwnice szkolne. Trwają prace przy budowie hali sportowej.

Stan na 1 września 2014

Do użytku zostały oddane sale w budynku od strony al. Powstańców Wielkopolskich oraz łazienki na parterze i 1 pietrze szkoły. Prace remontowe zostały przeniesione do sal od strony boiska szkolnego, strych oraz piwnice szkolne. Trwają prace przy budowie hali sportowej.

Stan na 20 sierpnia 2014

Stan na 30 lipca 2014

Stan na 11 lipca 2014 r.

Stan na 6 czerwca 2014 r.


Komunikat w sprawie: zapewnienia bezpieczeństwa uczniom podczas trwania prac budowlanych przy modernizacji budynku oraz budowie hali sportowo-widowiskowej.

Stan na 23 maja 2014 r.

Wizualizacja szkoły i nowej sali sportowej

 

 

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0397.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Środa
24 Października 2018
Europejski Dzień Otyłości
Imieniny obchodzą
Antoni, Boleczest, Filip, Hortensja,
Marcin, Rafał, Rafaela, Salomon

Do końca roku zostało 69 dni.
Zodiak: Skorpion

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?